Centrum Konferencyjno-Bankietowe Reduta w Krakowie
  O Firmie 
  Centrum Reduta 
  Sale bankietowe 
  Bankiety / bale  
  Konferencje
  Sale weselne 
  Studniówki  
  Komunie  
  Chrzciny  
  Biesiada w plenerze 
  Cukiernie 
  Catering 
  Dom Krakowski 
  Certyfikaty / nagrody 
  Galeria  
  Nasze realizacje  
  Księga pamiątkowa LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
ROKU 2002


Catering-Michalscy Kraków
Portal MyKylturalni.pl - sztuka, literatura, film, muzyka

Centrum Reduta na Facebooku
  Aktualności  
  Partnerzy  
  Praca  
  Dojazd  
  Kontakt  Centrum Konferencyjno-Bankietowe "REDUTA" to podmiot działalności Grupy Firm MICHALSCY. W skład Grupy, jako pierwsza weszła znana od lat firma Michalscy Cukiernia. Wkrótce do życia powołana została kolejna firma: Michalscy Catering.

Nie tylko ciastka robimy najlepsze! 

Grupa Michalscy to firma, która z ogromnym sukcesem, od lat prowadzi produkcję i sprzedaż, we własnej sieci sklepów i kafeterii, doskonałych wyrobów cukierniczych. Produkty firmy znane są nie tylko ze wspaniałych smaków, pochodzących zarówno z tradycyjnych receptur cukierników krakowskich, jak i z nowoczesnych przepisów dyktowanych gustami smakoszy, ale również z niezwykłej finezji i artyzmu wykonania dzieł cukierniczych, mających swe źródło w doświadczeniu i wypracowaniu własnego stylu mistrzów cukiernictwa Firmy Michalscy.

Od 2000 roku, działalność firmy rozszerzono o Michalscy Catering, składający się ze specjalistów branży gastronomicznej, cukierniczej, dekoratorskiej, technicznej oraz marketingowej. Nasz zespół cateringowy podejmie się każdego wyzwania, zrealizuje najbardziej wyszukane zamówienia, wykonując usługę profesjonalnie, zarówno dla firm, jak i dla rodzin.

Firma Michalscy Catering obsługuje swoich Klientów nie tylko we wskazanym miejscu, ale przede wszystkim, w posiadającym największe sale bankietowe w Krakowie, własnym Centrum Konferencyjno-Bankietowym Reduta, mieszczącym się przy ulicy Strzelców 26. Posiada on dwie sale mogące pomieścić do kilkuset osób, a niewątpliwą jego zaletą jest dogodny dojazd i duży parking.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Małgorzata Michalska


JEŻELI WESELE, TO TYLKO W KRAKOWIE,
JEŻELI W KRAKOWIE, TO TYLKO W CENTRUM REDUTA


Copyright © Firma Michalscy Małgorzata Michalska. Wszelkie prawa zastrzeżone.